• Wpisów:1304
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 19:31
  • Licznik odwiedzin:43 145 / 2312 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wszystko przetrwa, miłość, przyjaźń, marzenia.Bez względu na odległość, granice czy przeszkody jakie staną na drodze.Wystarczy tylko chcieć i wierzyć, że można.
 

 
Uwielbiam podnosić na niego wzrok i mieć nadzieję, że tego nie zauważa. Kocham to ciepłe, rozkoszne drżenie mojego ciała, gdy na horyzoncie pojawia się jego sylwetka..
 

 
Każdy zasługuje na swoje osobiste ramiona, w których oddychałoby się najlepiej.
 

 
A kiedy życzyłam Ci miłego dnia, powiedziałeś, że nie istnieje miły dzień beze mnie.
 

 
Nie walczył, nie zabiegał, nie starał się. A Ona chciała, żeby rzucił dla Niej wszystko, pokazał, że tylko miłość się liczy, nic więcej.
 

 
Jeśli widzisz mnie śmiejącą się nawet do łez, to nie myśl sobie, że jestem szczęśliwa. To tylko chwila, tylko moment. Spójrz jeszcze raz, wtedy gdy jestem sama. Tak, to znowu ja. Dopiero teraz widzisz prawdziwą mnie. Widzisz co się dzieje w mojej duszy. Chaos, pustka, przeraźliwa pustka. I te oczy. Smutne i błądzące gdzieś bez celu. Tak, to znowu ja. Zdziwiony?
 

 
Za każdym razem, kiedy patrzysz w moją stronę, uświadamiam sobie coraz bardziej i bardziej, jak bardzo kocham te śliczne oczy.
 

 
Samotność jest wtedy gdy otacza cie mnóstwo osób ale tobie nadal brakuje tej jednej.
 

 
ten facet mnie wykończy psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go, jak nikogo innego nigdy na świecie.
  • awatar Gość: jesli facet cie wykańcza to rzuć go...nie warto czekać az jasnie Pan da znać zadzwoni itp. Ten prawdziwy gdzieś jest i czeka na Ciebie - poczujesz że to ten. Jeśli czujesz się niepewnie w 20& olej go. Nie zasługuje na Twój czas.
  • awatar awwwww.. ♥: no mam tak samo :< haha ;P +wbij do mnie i zostaw coś po sobie, odwdziencze sie ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku .
  • awatar live forever ♥: tez chciałabym cofnac czas no ale sie nie da ..
  • awatar awwwww.. ♥: no, ja też, ale tak ma każdy ;c +wbij do mnie i zostaw coś po sobie, odwdziencze sie ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Czasem wystarczy tylko jeden moment by zrozumieć, że wybór nie był do końca właściwy.
 

 
To nie jest łatwe. Codziennie wstawanie i nadzieja na nowy, być może lepszy dzień. Krótka prośba do Boga, by coś zmienił, by nadał sens. Uporanie się z problemami, które nigdy nie mijają. Odwieczna walka ze sobą każdego rana w lustrze. Niechęć na samą myśl o przyszłości. Jest źle. Czuję, że upadłam na dno. Lecz najgorsze jest to, że nie widzę żadnych rąk, które mogłyby ciągnąć mnie ku górze.
 

 
wierz w lepsze jutro. nieważne, że dzisiaj jesteś na dnie.
 

 
Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością, dziwnymi pomysłami. czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem "brakuje mi jej".
 

 
Romantyczna kolacja, spacer blisko morza milion róż...To nie dla mnie. Wystarczy mi ławka w parku, Twoja obecność i poczucie że coś dla Ciebie znaczę.
 

 
Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie
 

 
Miło jest żyć z faktem, że gdzieś tam daleko, ktoś najprawdopodobniej właśnie o Tobie myśli.
 

 
Osoba, która naprawdę Cię kocha to taka, która widzi Twój ból, gdy wszyscy inni wierzą w Twój uśmiech.
 

 
Nigdy nie uganiaj się za miłością, przyjaźnią i zainteresowaniem. Jeśli druga osoba nie chce ci tego dać tak po prostu, nie jest to nic warte.
 

 
Ten sam błąd popełniony drugi raz już nie jest błędem - to wybór
 

 
I mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy , pomimo litrów wylanych łez , pomimo momentów załamania , pomimo tego , że jestem mu kompletnie obojętna.
 

 
Któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę niby po chleb.
 

 
Wszędzie poznałabym ten głos, choć nie słyszałam go już tak długo...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi ze bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej